Business

Hand touching virtual world with connection network

חדשנות ארגונית

שינויים טכנולוגיים מהירים והיצע אדיר של מוצרים ושירותים מאתגרים אפילו את החברות המבוססות בשוק. במצב התחרותי היום חברות חייבות להתייחס לחדשנות ברצינות המגיעה לה.

Business competition

זירת התחרות העסקית

תחרות קיימת בכל תחומי חיינו, ובפרט בעולם העסקי. בידול העסק שלנו יסייע לנו להבין את היתרונות שלנו ולהתנהל טוב יותר בשוק. לתחרות תפקיד חשוב המספק תובנות חשובות לגבי התנהלות העסק.

marketing strategy

אסטרטגיה שיווקית לעסק

מתמקדת ביכולת של ארגון מכל גודל וסוג להיות שחקן תחרותי מוביל בשוק קיים לאורך זמן ולספק הצעת ערך כוללת ללקוח. זוהי חשיבה מתודית ארוכת טווח אשר תאפשר ניהול נכון בארגון.

Company budget

תקציב חברה

חברה חייבת לבנות תקציב הכנסות והוצאות מפורט. כך שלכל פונקציה בחברה יהיו יעדים כמותיים ואיכותיים. המדדים חייבים להיות ברורים וניתנים לחיזוי על בסיס קצב ההתקדמות אל מול יעדי החברה באופן שוטף וקבוע.

The million dollar question is pricing right

שאלת מיליון דולר- המחיר הנכון?

שאלת המחיר הנכון עולה תמיד על שולחן עסקים, אך לא תמיד יש לה מענה מספק בתוך העסק. חלקנו גובים פחות מהמגיע לנו. חלקנו לא מאמינים שמגיע לנו יותר. כאן נבין על הדרך הנכונה לבצע תמחור עסקי.

Business background noise

רעשי רקע

בבואנו לחשוב על הסיבות בגינם נוצרים רעשי רקע המפריעים לניהולה התקין של החבה/ חוסר הצלחתה, אנו נוטים להתרכז בתירוצים מגוונים. אולם, במרבית המקרים הפתרון לא נמצא שם, אלא במה שמתרחש בעסק.

Business Plan

תוכנית עסקית

איך בונים תוכנית עסקית? ואיך משווקים אותה כראוי? החל מבניית היסודות. הצלחת החברה/ התאגיד העסקי נמדדת ביכולת שלה למכור ולהרוויח וכל זאת לאורך זמן ובהתמדה.

Business Board

דירקטוריון עסקי

הוא ההנהלה העליונה והבכירה בתאגיד/חברה העסקי. זהו הגוף המנהל הקובע את יעדי הארגון והאסטרטגיה העסקית שלו. כחלק מתפקידו בכח, הוא גם מפקח על יעד החברה.

The Pareto principle

עיקרון הפארטו

ישנם לא מעט עקרונות פשוטים בניהול, ששימוש מושכל בהם יכול להשיא לנו תרומה עצומה בעולם העסקי המאתגר. בין עקרונות אלה יש לייחד ולתת מקום של כבוד השמור "לחוק הפרטו".

Company goals

יעדי חברה

יעדי חברה נקבעים במטרה לעמוד בהם ב-100% ומעבר. קביעת יעדים עסקים היא מיומנות שמשקללת בתוכה את: יכולות הארגון, תנאי שוק, אנשי המכירות, הפעילות השיווקית ועוד.

The customer is always at the center

הלקוח תמיד צודק

כל חברה שואפת להיות מותג מוביל אבל רק אחוזים בודדים מצליחים להגיע למקום הזה. מותגים מובילים מנהלים מערכות יחסים עסקיות לאורך זמן ובכל מקום עם הלקוחות.

Meeting goals in a business organization

עמידה ביעדים בארגון עסקי

בעלי עסקים תמיד בוחנים את כל הפרמטרים של הכנסות מול הוצאות. החל מרווחיות והוצאות הידועים בכל רגע נתון על מנת להבין אם העסק שלו בכיוון הנכון להשגת יעדיו.

desicion making process

תהליך קבלת החלטות

הדרך לקבל החלטות נכונות בעולם העסקי – מה חשוב לנו יותר כארגון עסקי הכנסות או רווחיות? כמויות מכר חודשיות או Arpu? נהוג לומר שמה שחשוב- זאת המכפלה. אבל זוהי בהחלט תשובה יותר מורכבת, המחייבת אותנו לתת את הדעת.

Bureaucracy and its impact on businesses

הבירוקרטיה והשפעתה על עסקים

ארגונים עסקיים שעוסקים כל השנים בפעילות שוטפת ולא מוצאים את הזמן ליישם אסטרטגיה עסקית, ולא בונים roadmap מוצאים את עצמם בפני שוקת שבורה בכל פעם שהם מנסים להוביל מהלך מחוץ לקופסה בתוך הארגון ומחוצה לו.

front-view-abstract-representation-financial-crisis

מקסום תקציב שיווק עידן הקורונה

ניהול תקציב מכל סוג (הכנסות, הוצאות, השקעות, שיווק וכו') ומעקב ומדידה אחר ביצועים הוא הכרחי לנו כעסקים בזמן שגרה ולבטח בזמן משבר. בעידן הקורונה ובכלל בעתות משבר חברות עסקיות נדרשות להתייעל ולצמצם הוצאות.

Executive Summary

תקציר מנהלים

תקציר מנהלים הוא סיכום תמציתי באורך של עד שני עמודים על: החברה, הפעילות והמטרות העסקיות ודרכי השגתן. תפקידו העיקרי של תקציר המנהלים הוא ליצור מספיק גירוי ועניין אשר יאפשר הנעה לפעולה בצד השני.

Characterization of needs in the business

אפיון צרכים בארגון עסקי

לכל ארגון עסקי קיימים אילוצים ותמיד קיים לפחות גורם אחד חיצוני ו/או פנימי המונע ממנו להגשים את המטרות העסקיות. כארגונים אנו נוטים לחפש תשובות מחוץ לארגון אך אחוז ניכר מהתשובות נמצאות אצלנו בעסק עצמו.

Follow us

למה אנחנו

אנחנו מומחים בניתוח ושיפור תהליכים בארגונים עסקיים. החל ממחקר מעמיק של הארגון וצרכיו, ניתוח מעמיק וכן התובנות הנדרשות לבניית אסטרטגיית שיווק ופיתוח עסקי לטיפול בנקודות הכשל ושיפור תהליכי עבודה. 

Scroll to Top
A.T Marketing Group
בוא/י נדבר....
תודה שפנית אלינו, איך אפשר לעזור?